Jim van Veenendaal komt met “Tranen in mijn ogen”.

Jim van Veenendaal, 29 jaar, uit Maarssen komt met zijn nieuwe nummer “Tranen in mijn ogen”. Van kleins af aan had Jim al een passie voor muziek en werd er regelmatig op verjaardagen een lekker deuntje gezongen. Het serieuze werk begon toen hij een cover genaamd “Laat iedereen naar zichzelf kijken” opnam.
Daar is destijds verder niets mee gedaan , totdat Jimmy in contact kwam met Gold Producties, die het nummer met bijpassende videoclip opnieuw uitbracht. Vanaf toen ging het bergopwaarts.
Nadat Jim winnaar was geworden van de Smartlappen wedstrijd van Bingo FM,  bracht hij het nummer “Alles in het leven” uit. Begin september 2017 nam Jim zijn vrouw contact op met Frank van Etten om een nieuw nummer te schrijven voor Jim. En het nummer “Tranen in mijn ogen” is op het lijf van Jim geschreven.

Zelf zegt hij over het nummer; “Ik ben in gesprek gegaan met Frank van Etten over mijn levensgebeurtenissen, oa de scheiding van mij ouders, het verlies van mijn geliefde opa en oma, het kwijt raken van zo’n beetje alle zekerheden in het leven, en er toch weer bovenop krabbelen en het geluk te vinden met mijn huidige vrouw en prachtige dochter. Een nummer wat veel mensen zal aanspreken.”