RTV Oost navigatie
Sterrenparade Week 18 (30 April 2017)

 

Davide La Cara
Thuis (10)

 

Bokkers
SOS Op De SMS ~ (8)

Daniel Lohues
Maak Joe Waor (8)

Do
Nooit Meer Een Ander (9)

Jan Henk de Groot
Evenwicht (10)

Pieter van der Zweep
Zevende Hemel (8)

 

Boogiekearls
Altied Hetzelfde Gedonder ~ (2)

Danny Froger
Kleine Jongens Worden Groot (7)

De Dijk
Liefje liefje (5)

Dries Roelvink
Hermanos (2)

Guus Bok
Alles Komt Goed (5)

Hein Michgelbrink
Ik Goa Toch Mooi Deur (11)

Nielson
Tot De Jaren Ons Verjaren (4)

Skotwal
Kommer In (3)

Storm 3
Voor Eeuwig (5)

Thomas Acda & Jelke Van Houten
Ik Ben Mij Bij Jou (9)

 

Aina
Niet Wat Je Gehoopt Had (3)

Bert Hadders & De Nozems
Gruinteboer Van Het Oosterpaark (4)

Blof & Typhoon
Wereld van Verschil ~ (4)

Bounty Hunters
De Weg Terug (3)

Charl Delemarre
Leef (3)

De Kast
Het Begin (2)

Edsilia Rombley Ft. Re-Play
Wat Je Doet Met Mij (1) NIEUW

Johnny Bolk
Moet Dat Nou ~ (6)

Michael Oomen
Kijk (1) NIEUW

Mooi Wark
Probleemn (3)

Patrick Dano
Te Quiero (1) NIEUW

Rene Froger
Leef Vandaag (6)

Spang
Als ’t Moet (1) NIEUW

Tim Douwsma
Dat Ding Met Jou (6)

Wesly Bronkhorst
Steeds Als Jij Me Aankijkt (2)

 

Adriaan Drost
Alleen Met Jou (-)

Danny Diego
Ze steelt de show (-) NIEUW

Elske DeWall
Heb Het Leven Lief (-) NIEUW

Gerard Joling & Tino Martin
Laat Me Leven (-)

Jan van Brusselband
Schenk Maar In (-)

Kevin Pare
Volg Jij Je Hart (-)

Nino Debois
De Reden Dat Ik Hoop (-) NIEUW

Sam Knoop
Zoet en Zuur (-) NIEUW

Theodoor
Helemaal Los (-)

Vinzzent
Kleine Voetjes (-) NIEUW

~ Uit Overijssel
(-) aantal weken
 
Banner
Artiesten

Hier vind je een overzicht van websitelinks naar nagenoeg alle acts die de afgelopen jaren in de Sterrenparade hebben gestaan.

De artiestenindex wordt op dit moment ge-update dus niet alle gegevens zijn compleet.


0-9

2-Force: Website

3J’s: Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

 

30 Euro Live: Website

99% Puur: My Space | Website


A

Marco van der A: Website

Acda & de Munnik: My Space | Popinstituut | Website | Wikipedia

Alain: Popinstituut | Website

Alderliefste: My Space | Popinstituut | Website | Wikipedia

AlexPopinstituut | Website | Wikipedia

Alle 13 jaanke: Website

Anita & Ed: Website

Stevie Ann: My Space | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Anouk: My Space | Popinstituut | Website | Wikipedia

Aukje: Website


B

B-Yentl: Twitter | Website | Wikipedia

Johnny Bach: Twitter | Website

George Baker: Popinstituut | Website | Wikipedia

Elz Bakker: Website

Band zonder banaan: Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Sandy Barbe: Website

Freek Bartels: Twitter | Website | Wikipedia

Willem Barth: Website

Frans Bauer: Popinstituut | Website | Wikipedia

Rene Becker: Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Beethoven: Website

Ronnie van Bemmel: Website

Thomas Berge: Popinstituut | Website | Wikipedia

Marjan Berger: Popinstituut | Website

Petra Berger: Popinstituut | Website | Wikipedia

Big black & beautiful: My Space | Popinstituut | Website | Wikipedia

Blof: Facebook | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Boozegoal Martin Ankoné: Website

Ramon Boekel: Twitter | Website

Johnny Bolk: Website

Jeroen van der Boom: Popinstituut | Website | Wikipedia

Marco Borsato: Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Bouke: Twitter | Website | Wikipedia

Willem den Brabander: Website

De Bruurkes: Website

Marga Bult: Popinstituut | Website | Wikipedia


C

Robert Caarels: Website

Dennie Christian: Popinstituut | Website | Wikipedia

Sylvia Corpier: Website

 

 

Cuby & the Blizzards: Popinstituut | Website | Wikipedia


D

Dennie Damaro: Website

Grad Damen: Popinstituut | Website | Wikipedia

Martin Dams: Website

Ilse DeLange: My Space | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Die twa: Website

De Dijk: Popinstituut | Website | Wikipedia

Henny van Dijk: Website

Dennis van Dijkhuizen: My Space | Website | You Tube

Do: Facebook | My Space | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Tim Douwsma: Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

A3aan Drost: Twitter | Website

Frans Duijts: Twitter | Website | Wikipedia

Dutch Diva’s: Website


E

Stef Ekkel: Popinstituut | Website | Wikipedia

Frank van Etten: Popinstituut | Website | Wikipedia

John Enter: Website


F

Feestlift: TwitterFacebook | Website

Flex: Twitter | Website

Kevin Florijn: Twitter | Website | Wikipedia

Rene Froger: Popinstituut | Website | Wikipedia


G

Gaia Nostra: My Space | Popinstituut | Twitter | Website

Gaya: My Space | Website

Gebroeders Ko: Popinstituut | Website | Wikipedia

Glennis: Popinstituut | Website | Wikipedia

Gordon: Popinstituut | Website | Wikipedia

Martin Groenewold: Popinstituut | Website | Wikipedia


H

Hail gewoon: Popinstituut | Website | Wikipedia

Wouter Hamel: Facebook | My Space | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Harten 10: Website

Andre Hazes: Popinstituut | Website | Wikipedia

Dre Hazes jr.: Popinstituut | Website | Wikipedia

Danny Heden: Website | Wikipedia

Johan Heeren: FacebookWebsite

Heeren van Oranje: Facebook | Website

Bert Heerink: Popinstituut | Website | Wikipedia

Jeffrey Heessen: Website

Heinoos: Website

Jacques Herb: Popinstituut | Website | Wikipedia

Christiaan Hof: Facebook | Popinstituut | Twitter | Website

Helemaal Hollands: Facebook | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Gerry Holland: Website

Marc Huisman: Twitter | Website

Erik Hulzebosch: Popinstituut | Website | Wikipedia


I

I.O.S.: Popinstituut | Website | Wikipedia


J

Ruth Jacott: Popinstituut | Website | Wikipedia

Ja dat zal: Website

Jannes: Popinstituut | Website | Wikipedia

Laura Jansen: Facebook | My Space | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Jan van Brusselband: Popinstituut | Website

Gerard Joling: Facebook | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Harmina de Jonge: Website | Wikipedia

Tony Jordan: Website | Wikipedia

Jose: Website

Judith: Popinstituut | Twitter | Website

Justin: Website


K

Erikah Karst: Popinstituut | Website | Wikipedia

Rene Karst: Popinstituut | Website | Wikipedia

De Kast: Popinstituut | Website | Wikipedia

Kathleen: Facebook | Website | Wikipedia

Jan Keizer: Popinstituut | Website | Wikipedia

Kenneh: Twitter | Popinstituut | Website

Kirries: Website | Wikipedia

Tom Klijbroek: Popinstituut | Website

Peter Koelewijn: Popinstituut | Website | Wikipedia

Corry Konings: Popinstituut | Website | Wikipedia

Krezip: My Space | Popinstituut | Website | Wikipedia

Wolter Kroes: Popinstituut | Website | Wikipedia

Alwie Kroeze: Website

Jeffrey Kuipers: Website | Wikipedia


L

Jan Leliveld: Facebook | Twitter | Website | Wikipedia

Robert Leroy: Popinstituut | Website | Wikipedia

Geert Leurink: Facebook | Popinstituut | Twitter | Website

Paul de Leeuw: Popinstituut | Website | Wikipedia

Jurgen Leijten: Website

Twan Lijten: Website

Ferry de Lits: Website | Wikipedia

Paul Logister: Popinstituut | Website

Daniel Lohues: Popinstituut | Website | Wikipedia

Lisa Lois: My Space | Popinstituut | Twitter | Website | Wikipedia

Jordy van Loon: Website | Wikipedia

Lucas & Gea: Website | Wikipedia

Danny Lukassen: Website

Axel Lukkien: Facebook | Popinstituut | Website | Wikipedia


M

Maggie MacNeal http://www.maggiemacneal.nl

Maribelle: www.maribelle.eu

Max & Macy: www.maxenmacy.nl

McChicks: www.mcchicks.nl

John Medley: www.johnmedley.nl

Guus Meeuwis: www.guusmeeuwis.nl

Dirk Meeldijk: www.dirkmeeldijk.nl

Mirco: www.mircomooieliedjes.nl

Mirella:  www.mirellajacobs.nl

Moeflons: www.moeflons.nl

Mon Amour: www.mon-amour.nl

Antje Monteiro: www.antje.nl

Miss Montreal: www.missmontreal.nl

Mooi Wark: www.mooiwark.nl

Danny de Munk: www.dannydemunk.nl


N

Neet zuuver: www.neetzuuver.nl

Benny Neyman: bennyneyman.nl

Nick & Simon: www.nickensimon.nl

Danny Nicolai: www.dannynicolay.nl

Annet Nikamp: www.annetnikamp.nl

’t Noll’nkoor: http://www.nollnkoor.nl/


O

Bob Offenberg: www.boboffenberg.nl

One Two Trio: www.onetwotrio.nl

Trijntje Oosterhuis: www.trijntje.nl


P

Ed Palermo: http://www.edpalermo.nl

Paper plane: www.paperplane.nl

Kevin Pare: www.kevinpare.nl

Patrick: www.patrickzingt.nl

Pater Moeskroen: www.patermoeskroen.nl

Ciska Peters: www.ciskapeters.nl

Judith Peters: www.judithpeters.nl

Picobello: www.picobellomusic.nl

Pip & Ruud: www.pipenruud.nl

Piratentoppers: Twitter | Website

Syb van der Ploeg: www.sybvanderploeg.nl

Paultje Poets: www.paultjepoets.nl

Maarten van Praag: maartenvanpraag.com


Q

Quincy: www.quincy.nl


R

Rachid: www.rachidonline.nl

Bastiaan Ragas: www.bastiaanragas.com

Werner Redlich: www.wernerredlich.com

Ge Reinders: www.g-reinders.nl

Remco: www.zangerremco.nl

Herman Riethorst: Website

Jan Rietman: www.janrietman.biz

Wim Rijken: Hyves | Popinstituut | Website | Wikipedia

Dries Roelvink:

Johnny Romein: www.johnnyromein.nl

Janneke de Roo: www.jannekederoo.com

Eva de Roovere: www.evaderoovere.be

Rowwen Heze: www.rowwenheze.nl

Roy: www.roymusic.nl

Nienke de Ruiter: www.nienke-live.nl

Ronnie Ruysdael: www.ronnie.nl


S

Cynthia Schippers: www.cynthiaschippers.net

Roy Schulten: www.royschulten.nl

Astrid Schuurmans: www.astridschuurmans.nl

Rene Schuurmans: www.reneschuurmans.com

Sèz-You Showband: http://www.sezyou.nl/

Sieneke: http://www.sieneke.com/

Sjonnie & Anita: www.sjonnieenanita.eu

Sjonnies: www.desjonnies.tv

Harry Slinger: www.harryslinger.nl

Carola Smit: www.carolasmit.nl

Jan Smit: www.jansmit.com

Kevin Smit: www.kevinsmit.nl

Monique Smit: www.moniquesmit.nl

Sonny’s Inc.: www.sonnysinc.nl

Ben & Carmen Steneker: www.bensteneker.com

Jeroen Stevens: Hyves | Facebook | Twitter

John Stevens: www.john-stevens.nl

Stom & Herrie: www.stomenherrie.nl

Stefan Storm: www.stefanstorm.nl

Strato vani: www.strato-vani.com

Sunny boys: www.desunnyboys.nl

Silvia Swart: www.silviaswart.nl


T

Taneytown: www.myspace.com/taneytown

Tangerine: www.tangarine.nl

Jan Tekstra: www.jantekstra.nl

Henny Thijssen: www.hennythijssen.nl

Julian Thomas: www.julianthomas.nl

Harry Tienstra: www.harrytienstra.nl

Tamara Tol: www.tamaratol.nl

Hansen Tomas: www.hansentomas.nl

Tribute to the Cats band: www.tributetothecatsband.nl

Truus Trut & de Terlenka’s: http://www.truustrut.nl


U


V

Van Adel: www.vanadel.nl

Jan Vayne: www.janvayne.nl

Babette van Veen: www.babettevanveen.nl

Veldhuis & Kemper: www.veldhuisenkemper.nl

Frank Verkooyen: www.frankverkooyen.nl

Van Velzen: www.vanvelzenmusic.com

Melanie la Vie: www.melanielavie.nl

Vinzzent: www.vinzzent.nl

Jeff van Vliet: www.jeffvanvliet.nl

Voice male: www.voice-male.com

Vonder & Bloom: vonderandbloom.com

Maikel ten Voorde: Hyves | Website

Dominique Vos: www.dominiquevos.nl


W

Eddy Walsh: www.eddywalsh.nl

Waylon: www.waylon.nl

Marianne Weber: www.marianneweber.nl

Jan-Anne van der Wel: www.jananne.com

Joly & Terry West: www.terrywest.nl

Henk Westbroek: www.henkwestbroek.nl

Randy William: www.randywilliam.nl

Within’  temptation: within-temptation.com

Henk Wijngaard: www.henkwijngaard.com

Dana Winner: www.danawinner.com

Harm Wolters: Hyves | Website


X


Y

Ijsselduo: www.ijsselduo.nl


Z

Zingende fresia’s: www.fresia.nl

Zooi: www.debandzooi.nl

Rob Zorn: www.robzorn.nl

Zware jongens: www.zwarejongens.net


Zou je niet werkende links en aanvullingen a.j.b. aan ons willen melden?

Ons e-mail adres is desterrenparade@rtvoost.nl

Bij voorbaat dank.